Link Icons (3.1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Fields
sk: Polia

en: Medium
sk: Stredná

en: Link URL
sk: URL adresa

en: Class
sk: Trieda

en: Hostnames
sk: Domény

en: Uses
sk: Používa

en: Link title
sk: Titulok adresy

en: Fixed width
sk: Pevná šíka
