Link Icons (3.1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Fields
hr: Polja

en: Medium
hr: Srednji

en: Link URL
hr: URL poveznice

en: Uses
hr: Uporaba

en: Fixed width
hr: Fiksna širina
