Link Icons (3.1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Add another
lv: Pievienot citu

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Fields
lv: Lauki

en: Medium
lv: Vidējs

en: Link URL
lv: Saites URL

en: Uses
lv: Lieto

en: Fixed width
lv: Fiksēts platums
