Link Icons (3.1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Fields
pl: Pola

en: Medium
pl: Średnie

en: Link URL
pl: Adres (URL) odnośnika

en: Class
pl: Klasa

en: Solid
pl: Jednolite

en: Brand
pl: Marka

en: Google Maps
pl: Mapy Google

en: Light
pl: Jasny

en: Icon name
pl: Nazwa ikony

en: Uses
pl: Używa

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: Fixed width
pl: Stała szerokość
