Link Icons (3.1.0-rc3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Drupal
kk: Друпал

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Fields
kk: Өрістер

en: Medium
kk: Орташа

en: Twitter
kk: Твиттер
