Link Icons (3.1.0-rc4) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Preview
ar: معاينة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Drupal
ar: دروبال

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Fields
ar: الحقول

en: Medium
ar: متوسط

en: Link URL
ar: رابط

en: Uses
ar: الاستخدامات
