Link Icons (3.1.0-rc4) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: ID
hi: आईडी

en: Drupal
hi: ड्रूपल

en: Hostname
hi: परिचारक-नाम

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Medium
hi: माध्यम

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Uses
hi: उपयोग

en: Apple
hi: सेब
