Link Icons (3.1.0-rc6) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Add another
et: Lisa veel üks

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Fields
et: Väljad

en: Medium
et: Keskmine

en: Link URL
et: Lingi URL

en: Class
et: Klass

en: Uses
et: Kasutab

en: Fixed width
et: Fikseeritud laius
