Link Icons (3.1.0-rc6) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Drupal
he: דרופל

en: Hostname
he: שם שרת

en: Fields
he: שדות

en: Flickr
he: פליקר

en: Medium
he: בינוני

en: Link URL
he: כתובת הקישור (URL)

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Twitter
he: טוויטר

en: YouTube
he: יוטיוב

en: Uses
he: שימושים

en: Vimeo
he: וימאו

en: Link title
he: כותרת הקישור

en: LinkedIn
he: לינקדין

en: Fixed width
he: רוחב קבוע
