Link Icons (3.1.0-rc7) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: Medium
am: መካከለኛ
