Link Icons (3.1.0-rc7) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Uses
hy: Օգտագործում
