Link Icons (3.1.0-rc7) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Name
id: Nama

en: Preview
id: Pratinjau

en: Add another
id: Tambah lainnya

en: Hostname
id: Nama host

en: Fields
id: Bidang isian

en: Medium
id: Sedang

en: Link URL
id: Tautan URL

en: Class
id: Kelas

en: Uses
id: Penggunaan

en: Link title
id: Tautan judul

en: Fixed width
id: Lebar tetap
