Link Icons (3.1.0-rc7) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: ID
mr: आय डी

en: Drupal
mr: ड्रुपल

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Flickr
mr: फ्लिकर
