Link Icons (3.1.0-rc7) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Medium
ast: Mediu
