Link Icons (3.1.0-rc6) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Uses
gu: ઉપયોગો
