Link Icons (3.1.0-rc6) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: ID
ps: پېژند

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Medium
ps: منځنى

en: Link URL
ps: پيوند پته
