Link Icons (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Preview
oc: Apercebut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Fields
oc: Camps

en: Link URL
oc: Url del Ligam

en: Hostnames
oc: Noms d'òstes

en: Solid
oc: Solide

en: Services
oc: Servicis

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Link title
oc: Títol del ligam

en: Fixed width
oc: Largor fixe
