Link Icons (8.x-2.0) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Add another
pt: Adicionar outro

en: Hostname
pt: Nome do servidor

en: Fields
pt: Campos

en: Link URL
pt: URL da Ligação

en: Class
pt: Classe

en: Solid
pt: Sólida(o)

en: Services
pt: Serviços

en: About
pt: Sobre

en: Configuration settings
pt: Definições de configuração

en: Uses
pt: Usos

en: Link title
pt: Titulo da ligação

en: Fixed width
pt: Largura fixa
