Link Icons (8.x-2.1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Link URL
bo: URL དང་སྦྲེལ་བ

en: Solid
bo: མཁྲེགས་པོ

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Link title
bo: ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ

en: Fixed width
bo: གཏན་ཁེལ་བྱས་པའི་ཞེང་ཚད
