Link Icons (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: ID
az: İD

en: Hostname
az: Host adı

en: Fields
az: Sahələr

en: Link URL
az: URL linki

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
