Link Icons (8.x-2.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Fields
nn: Felt

en: Class
nn: Klasse

en: Fixed width
nn: Fast breidde
