Link iframe formatter (2.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Off
el: Κλειστό

en: Fields
el: Πεδία

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Class
el: Κλάση
