Link iframe formatter (2.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: On
hu: Be

en: Off
hu: Ki

en: Fields
hu: Mezők

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Class
hu: Osztály
