Link iframe formatter (2.1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: On
ca: Actiu

en: Off
ca: Inactiu

en: Fields
ca: Camps

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Class
ca: Classe
