Link iframe formatter (2.1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Off
da: Afbrudt

en: Fields
da: Felter

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Class
da: Klasse
