Link iframe formatter (2.1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: On
gl: Activo

en: Off
gl: Desactivado

en: Fields
gl: Campos

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Class
gl: Clase
