Link iframe formatter (2.1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: On
ja: オン

en: Off
ja: オフ

en: Fields
ja: フィールド

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Class
ja: クラス
