Link iframe formatter (2.1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: On
nl: Aan

en: Off
nl: Uit

en: Fields
nl: Velden

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Class
nl: Klasse
