Link iframe formatter (2.1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Off
ru: Выкл

en: Fields
ru: Поля

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Class
ru: Класс
