Link iframe formatter (2.1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Off
sk: Vypnúť

en: Fields
sk: Polia

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Class
sk: Trieda
