Link iframe formatter (2.1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: On
tr: Açık

en: Off
tr: Kapalı

en: Fields
tr: Alanlar

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Class
tr: Sınıf
