Link iframe formatter (2.1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: On
uk: Увімкнено

en: Off
uk: Вимкнено

en: Fields
uk: Поля

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Class
uk: Клас
