Link iframe formatter (2.1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: On
et: Sees

en: Off
et: Väljas

en: Fields
et: Väljad

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Class
et: Klass
