Link iframe formatter (2.1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: On
fa: روشن

en: Off
fa: خاموش

en: Fields
fa: فیلدها

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Class
fa: کلاس
