Link iframe formatter (2.1.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: On
fr: Activé

en: Off
fr: Désactivé

en: Fields
fr: Champs

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Class
fr: Classe
