Link iframe formatter (2.1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Class
kn: ವರ್ಗ
