Link iframe formatter (2.1.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Off
pl: Wyłączony

en: Fields
pl: Pola

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Class
pl: Klasa
