Link iframe formatter (2.1.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: On
az: Aktiv

en: Off
az: Söndürülüb

en: Fields
az: Sahələr

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü
