Link iframe formatter (2.1.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Off
fi: Pois päältä

en: Fields
fi: Kentät

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Class
fi: Luokka
