Link iframe formatter (2.1.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: On
id: Pada

en: Off
id: Matikan

en: Fields
id: Bidang isian

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Class
id: Kelas
