Link iframe formatter (2.1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: On
ka: ჩართვა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Fields
ka: ველები

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე
