Link iframe formatter (2.1.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: Off
lt: Išjungta

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Class
lt: Klasė
