Link iframe formatter (2.1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Off
ro: Oprit

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Class
ro: Clasă
