Link partners (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Links
es: Enlaces

en: Length
es: Longitud

en: Format
es: Formato

en: Alternative text
es: Texto alternativo

en: Summary or trimmed
es: Resumen o recortado

en: Trim length
es: Recortar longitud
