Link partners (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Links
id: Tautan-tautan

en: Length
id: Panjang

en: Alternative text
id: Teks alternatif

en: Summary or trimmed
id: Ringkasan atau dipangkas

en: Trim length
id: Panjang Trim
