Link partners (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Links
lt: Nuorodos

en: Length
lt: Ilgis

en: Format
lt: Formatas

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Summary or trimmed
lt: Įžanga arba sutrumpinta

en: Trim length
lt: Sumažinti ilgį
