Link partners (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Links
pl: Odnośniki

en: Length
pl: Długość

en: Alternative text
pl: Tekst alternatywny

en: Summary or trimmed
pl: Podsumowanie lub przycięte

en: Trim length
pl: Długość przyciętego tekstu
