Link partners (8.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Links
cs: Odkazy

en: Length
cs: Délka

en: Format
cs: Formát

en: Alternative text
cs: Alternativní text

en: Summary or trimmed
cs: Shrnutí nebo oříznutí

en: Trim length
cs: Délka oříznutí
