Link partners (8.x-1.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Links
fr: Liens

en: Length
fr: Longueur

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Partner
fr: Partenaire

en: Alternative text
fr: Alternative textuelle

en: Summary or trimmed
fr: Résumé ou coupé

en: Trim length
fr: Longueur de coupe
