Link partners (8.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Links
vi: Các liên kết

en: Length
vi: Chiều dài

en: Format
vi: Định dạng

en: ID
vi: Mã

en: Summary or trimmed
vi: Bản thu gọn hoặc phần tóm tắt

en: Trim length
vi: Chiều dài thu gọn
